| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Whirlpool |
| EAN | 8003437643392 |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Krāsa | Nerūsējoša tērauda |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase | E |
| Ietilpība | |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 388 l |
| Kopējais tilpums | 594 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 206 l |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 187.4 cm |
| Platums | 90.9 cm |
| Dziļums | 69.8 cm |
| Svars | 118 kg |
| Svars ar iepakojumu | 123 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Elektroniska |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Papildus parametri | |
| Ledusskapja veids | Side-by-side |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 338 kWh |
| Klimata klase | SN-T |
| Durvju rokturis | Integrēts |
| Durvju skaits | 4 |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | C |
| Ātrā sasaldēšana | Ir |
| Trokšņa līmenis | 36 dB |
| No frost | Ir |
| Saldētavas klases apzīmējums | **** |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
| Ātrā atdzesēšana | Ir |
Whirlpool WQ9 U2L EF Side by side No Frost 187.4cm
A
↑
G
↑
G
E
1,417.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 123.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Whirlpool |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 338 kWh |
| Energoklase | E |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 388 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 206 l |
| Augstums | 187.4 cm |
| Platums | 90.9 cm |
| Dziļums | 69.8 cm |
| Svars | 118 kg |
| Svars ar iepakojumu | 123 kg |
| Kopējais tilpums | 594 l |
| Trokšņa līmenis | 36 dB |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | C |
| Preču zīme | Whirlpool |
| Produkta kods | 859991663540 |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
| Klimata klase | SN-T |
| Saldētavas klases apzīmējums (****) | **** |
| Ledusskapja veids | Side-by-side |
| Augstums (universāls) | 187.4 cm |
| Platums (universāls) | 90.9 cm |
| Dziļums (universāls) | 69.8 cm |
| Svars (bez iepakojuma) | 118 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 123 kg |
| Ātrā atdzesēšana | Ir |
| Ātrā sasaldēšana | Ir |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Vadība | Elektroniska |
| No frost | Ir |
| Krāsa | Nerūsējoša tērauda |
| EAN | 8003437643392 |
| Energoefektivitātes klase (2021) | E |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā (2021) | 338 kWh |
| Kopējais tilpums (2021) | 594 l |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 388 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 206 l |
| Trokšņa līmenis (2021) | 36 dB |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | C |
| Durvju skaits | 4 |
| Durvju rokturis | Integrēts |
| Energoefektivitātes klase | E |

























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.