| Preču zīme | Sencor |
|---|---|
| Korpusa materiāls | Plastmasas/Nerūsējošā tērauda |
| Tilpums | 1.7 l |
| Jauda | 2200 W |
| Vada garums | 0.75 m |
| Svars (bez iepakojuma) | 1.2 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 1.5 kg |
| Krāsa | Melna |
| EAN | 8590669386680 |
- “Russell Hobbs 24360-70 Inspire White” jau ir jūsu vēlmju sarakstā
Papildu informācija
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.