| Barošanas avota tips | Li-Ion |
|---|---|
| Spriegums (V) | 14.8 |
| Akumulatora jauda, mAh | 650 |
| Preču zīme | Sencor |
| Krāsa | Balta |
| Ūdens tvertnes tilpums | 0.06 l |
| Komplektā | Tālvadības pults (t.sk. 2xAAA baterijas), 10x mirošķiedras uzlikas, pudele ūdenim, strāvas adapteris, drošības virve 5m. |
| Jauda | 72 W |
| Augstums (universāls) | 8 cm |
| Platums (universāls) | 14 cm |
| Dziļums (universāls) | 27.8 cm |
| Barošanas sistēma | Akumulators/No tīkla |
Papildu informācija























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.