| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | LG |
| EAN | 8806096409237 |
| Krāsa | Melna |
| Ekrāna tips | Plakans (Flat) |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | E |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | G |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 106 cm |
| Enerģijas patēriņš augsta dinamiskā diapazona režīmā (HDR), 1000 h | 350 kWh |
| Platums | 185 cm |
| Dziļums | 3 cm |
| Augstums ar statīvu | 112 cm |
| Svars | 45 kg |
| Dziļums ar statīvu | 32 m |
| Svars ar iepakojumu | 55 kg |
| Papildus parametri | |
| DVB-C | Ir |
| Enerģijas patēriņš standarta dinamiskā diapazona režīmā (SDR), 1000 h | 125 kWh |
| Ekrāna izmērs (collas/cm) | 83/210 |
| DVB-S | Ir |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 (Ultra HD) |
| Wi-Fi | Ir |
| USB | 3 |
| DVB-S2 | Ir |
| Operētājsistēma | webOS |
| Bluetooth | Ir |
| Procesora kodolu skaits | 4 |
| HDMI | 4 |
| CI slots | Ir |
| Ethernet (RJ45) | Ir |
| Optiskā audio izeja | Ir |
| Attālums starp skrūvju vietām stiprināšainai pie sienas (mm) | 400×400 |
| DVB-T | Ir |
| DVB-T2 | Ir |
LG OLED83G51LW ,83″ OLED WiFi 2025
A
↑
G
↑
G
E
3,274.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.tsc.lv/lv/
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 55.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | LG |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 (Ultra HD) |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | E |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | G |
| Augstums | 106 cm |
| Enerģijas patēriņš augsta dinamiskā diapazona režīmā (HDR), 1000 h | 350 kWh |
| Platums | 185 cm |
| Dziļums | 3 cm |
| Svars | 45 kg |
| Svars ar iepakojumu | 55 kg |
| Ekrāna izmērs (collas/cm) | 83/210 |
| Enerģijas patēriņš standarta dinamiskā diapazona režīmā (SDR), 1000 h | 125 kWh |
| DVB-S | Ir |
| Preču zīme | LG |
| Energoefektivitātes klase (SDR) (2021) (TV) | E |
| Enerģijas patēriņš standarta dinamiskā diapazona režīmā (SDR), 1000 h (2021) | 125 kWh |
| Energoefektivitātes klase (HDR) (2021) (TV) | G |
| Enerģijas patēriņš augsta dinamiskā diapazona režīmā (HDR), 1000 h (2021) | 350 kWh |
| Ekrāna izmērs (collas/cm) (2021) | 83/210 |
| Ekrāna izšķirtspēja (2021) | 3840 x 2160 (Ultra HD) |
| Ekrāna tips | Plakans (Flat) |
| Procesora kodolu skaits | 4 |
| Operētājsistēma | webOS |
| Krāsa | Melna |
| EAN | 8806096409237 |
| CI slots | Ir |
| Ethernet (RJ45) | Ir |
| Optiskā audio izeja | Ir |
| Wi-Fi | Ir |
| Bluetooth | Ir |
| DVB-T | Ir |
| DVB-T2 | Ir |
| DVB-C | Ir |
| DVB-S2 | Ir |
| Augstums (universāls) | 106 cm |
| Augstums ar statīvu | 112 cm |
| Platums (universāls) | 185 cm |
| Dziļums (universāls) | 3 cm |
| Dziļums ar statīvu | 32 m |
| Svars (bez iepakojuma) | 45 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 55 kg |
| Attālums starp skrūvju vietām stiprināšainai pie sienas (mm) | 400×400 |
| HDMI | 4 |
| USB | 3 |
| Energoefektivitātes klase | E |




























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.