| Preču zīme | Karcher |
|---|---|
| Jauda | 2100 W |
| Ūdens patēriņš (Augstspiediena mazg.) | 500 l/h |
| Augstspiediena šļūtene | 8 m |
| Spiediens (bar/MPa) | 20 – maks. 145/2 – maks. 14.5 |
| Mazgāšanas veiktspēja (m²/h) | 40 |
| Izmēri mm (DxPxA) | 369x329x901 |
| Svars (bez iepakojuma) | 12.5 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 15.9 kg |
| EAN | 4054278907178 |
- “Ecovacs GOAT O1200 LIDAR Pro” jau ir jūsu vēlmju sarakstā
Karcher K 5 WCM (1.324-400.0)
273.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Papildu informācija

























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.