| Preču zīme | Karcher |
|---|---|
| EAN | 4054278906997 |
| Spiediens (bar/MPa) | 20 – max. 180 / 2 – max. 18 |
| Ūdens patēriņš (Augstspiediena mazg.) | 600 l/h |
| Mazgāšanas veiktspēja (m²/h) | 60 |
| Jauda | 3000 W |
| Svars (bez iepakojuma) | 17.2 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 21.2 kg |
| Augstspiediena šļūtene | 10 m |
- “Könner & Söhnen KS-ATS-4/63HD” jau ir jūsu vēlmju sarakstā
Papildu informācija

























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.