| Pašgājēja funkcija | Ir |
|---|---|
| Pļaušanas joslas platums | 22 cm |
| Preču zīme | Ecovacs |
| Tips (dārza tehnikai) | Robots zālespļāvējs |
| Barošanas veids (dārza tehnika) | Akumulatora |
| Krāsa | Balta/Melna |
| Barošanas avota tips | Li-Ion |
| EAN | 6970135038176 |
| Ieteicamā pļaušanas platība, (m²) | 1600 |
| Zāles izsviešana | Mulčēšana |
| Akumulatora jauda, mAh | 8700 |
| Darbības ilgums (min) | līdz 180 |
| Uzlādes ilgums (h) | 2 |
| Izmēri AxPxD (cm) | 42×43.2×65 |
| Svars (bez iepakojuma) | 23.4 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 30.2 kg |
| Trokšņa līmenis | 59 dB |
| Pļaušanas augstums (mm) | 30-80 |
Ecovacs GOAT A1600 LiDAR PRO (600967)
1,460.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Papildu informācija























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.