| Sasaldēšanas jauda kg/24h | 2.6 |
|---|---|
| Saldētavas klases apzīmējums (****) | **** |
| Klimata klase | N-ST |
| Preču zīme | Candy |
| Iekārtas tips | Iebūvējams |
| Ledusskapja veids | Saldētava augšā |
| Energoefektivitātes klase (2021) | E |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā (2021) | 148 kWh |
| Augstums (universāls) | 122.1 cm |
| Platums (universāls) | 54 cm |
| Dziļums (universāls) | 54.4 cm |
| Svars (bez iepakojuma) | 45 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 48.9 kg |
| Elektroniskais displejs | Nav |
| Vadība | Mehāniska |
| Ātrā atdzesēšana | Nav |
| Atvērto durvju signalizācija | Nav |
| Brīvdienu režīms | Nav |
| Aukstuma saglabāšana strāvas zuduma gadījumā (h) | 10 |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
| Durvju skaits | 1 |
| No frost | Nav |
| EAN | 8059019021768 |
| Produkta kods | 34901253 |
| Fasādes nostiprināšanas sistēma | Sliding door |
| Kopējais tilpums (2021) | 179 l |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 163 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 16 l |
| Trokšņa līmenis (2021) | 39 dB |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | C |
| Ātrā sasaldēšana | Nav |
| Divpusējā durvju montāžas iespēja | Eņģes labajā pusē |
| Energoefektivitātes klase | E |
Candy CIO225EE/N 122cm No Frost
A
↑
G
↑
G
E
325.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Papildu informācija

























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.