| Preču zīme | Bosch |
|---|---|
| Krāsa | Bēša |
| Korpusa materiāls | Plastmasa |
| Jauda | 2400 W |
| Tilpums | 1.7 l |
| Vada garums | 0.8 m |
| Svars (bez iepakojuma) | 1.1 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 1.6 kg |
| EAN | 4242005400706 |
- “Melitta ANTI CALC BIO DESCALER LIQUID Melitta” jau ir jūsu vēlmju sarakstā
Papildu informācija























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.