|
- “Xiaomi BHR8238EU” jau ir jūsu vēlmju sarakstā
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 0.000 kg |
|---|---|
| Svars (kg) | 1,2 |
| Height (cm) | 26,7 |
| Jug material | Stainless steel |
| Length electrical cord (m) | 0,8 |
| Jauda (W) | 2400 |
| Variable thermostat | – |
| Volume (l) | 1,7 |
| Depth (cm) | 22,8 |
| Width(cm) | 22 |
| Ražotāji | BOSCH |
| Jauda | 2400 W |
| Krāsa | Nerūsējoša tērauda |
| Tilpums | 1.7 l |
| Korpusa materiāls | Metāls |
| EAN | 4242005188031 |
| Preču zīme | Bosch |
| Svars (bez iepakojuma) | 1.29 kg |

























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.