|
- “Bosch TWK1M123” jau ir jūsu vēlmju sarakstā
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 0.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | BOSCH |
| Height (cm) | 26,7 |
| Jug material | Plastic |
| Power (W) | 2400 |
| Variable thermostat | – |
| Volume (l) | 1,7 |
| Weight (kg) | 1,1 |
| Width(cm) | 23,7 |
| Depth (cm) | 15,8 |
| Preču zīme | Bosch |
| Krāsa | Melna |
| Korpusa materiāls | Plastmasa |
| Jauda | 2400 W |
| Tilpums | 1.7 l |
| Vada garums | 0.8 m |
| Svars (bez iepakojuma) | 1.1 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 1.6 kg |
| EAN | 4242005397792 |

























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.