| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Bosch |
| EAN | 4242005388448 |
| Krāsa | Balta |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase | E |
| Ietilpība | |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 242 l |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 186 cm |
| Platums | 60 cm |
| Dziļums | 65 cm |
| Svars | 76.5 kg |
| Svars ar iepakojumu | 78 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Mehāniska |
| Papildus parametri | |
| Sasaldēšanas jauda kg/24h | 18 |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 234 kWh |
| Klimata klase | N-T |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | C |
| Trokšņa līmenis | 39 dB |
| No frost | Ir |
| Saldētavas klases apzīmējums | **** |
| Aukstuma saglabāšana strāvas zuduma gadījumā (h) | 9 |
| Divpusējā durvju montāžas iespēja | Ir |
| Plauktu veids | Plastikāta atvilknes |
| Atvērto durvju signalizācija | Ir |
Bosch GSN36CWEV 186cm No Frost
A
↑
G
↑
G
E
723.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 78.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Bosch |
| Svars ar iepakojumu | 78 kg |
| Energoklase | E |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 242 l |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 234 kWh |
| Platums | 60 cm |
| Dziļums | 65 cm |
| Svars | 76.5 kg |
| Augstums | 186 cm |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | C |
| Trokšņa līmenis | 39 dB |
| Preču zīme | Bosch |
| Krāsa | Balta |
| No frost | Ir |
| EAN | 4242005388448 |
| Energoefektivitātes klase (2021) | E |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā (2021) | 234 kWh |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 242 l |
| Trokšņa līmenis (2021) | 39 dB |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | C |
| Augstums (universāls) | 186 cm |
| Platums (universāls) | 60 cm |
| Dziļums (universāls) | 65 cm |
| Svars (bez iepakojuma) | 76.5 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 78 kg |
| Vadība | Mehāniska |
| Divpusējā durvju montāžas iespēja | Ir |
| Atvērto durvju signalizācija | Ir |
| Klimata klase | N-T |
| Saldētavas klases apzīmējums (****) | **** |
| Sasaldēšanas jauda kg/24h | 18 |
| Aukstuma saglabāšana strāvas zuduma gadījumā (h) | 9 |
| Plauktu veids | Plastikāta atvilknes |
| Energoefektivitātes klase | E |


























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.