| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Whirlpool |
| EAN | 8003437613975 |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Krāsa | Balta |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase | E |
| Ietilpība | |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 364 l |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 187.5 cm |
| Platums | 59.5 cm |
| Dziļums | 63 cm |
| Svars | 62 kg |
| Svars ar iepakojumu | 64 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Elektroniska |
| Papildus parametri | |
| Ledusskapja veids | Bez saldētavas |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 118 kWh |
| Klimata klase | SN-T |
| Durvju rokturis | Ārējais |
| Durvju skaits | 1 |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | C |
| Trokšņa līmenis | 38 dB |
| Divpusējā durvju montāžas iespēja | Ir |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
| Atvērto durvju signalizācija | Ir |
Whirlpool SW8AM2YWR2 (SW8 AM2Y WR2)187.5cm Bez saldētavas!
A
↑
G
↑
G
E
479.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 64.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Whirlpool |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 118 kWh |
| Energoklase | E |
| Augstums | 187.5 cm |
| Platums | 59.5 cm |
| Dziļums | 63 cm |
| Svars | 62 kg |
| Svars ar iepakojumu | 64 kg |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 364 l |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | C |
| Trokšņa līmenis | 38 dB |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 64 kg |
| Krāsa | Balta |
| Preču zīme | Whirlpool |
| Augstums (universāls) | 187.5 cm |
| Platums (universāls) | 59.5 cm |
| Dziļums (universāls) | 63 cm |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | C |
| Trokšņa līmenis (2021) | 38 dB |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 364 l |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā (2021) | 118 kWh |
| Energoefektivitātes klase (2021) | E |
| Svars (bez iepakojuma) | 62 kg |
| Durvju skaits | 1 |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
| Divpusējā durvju montāžas iespēja | Ir |
| Produkta kods | 859991608360 |
| EAN | 8003437613975 |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Ledusskapja veids | Bez saldētavas |
| Klimata klase | SN-T |
| Vadība | Elektroniska |
| Atvērto durvju signalizācija | Ir |
| Durvju rokturis | Ārējais |
| Energoefektivitātes klase | E |
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.