| Preču zīme | Roborock |
|---|---|
| Tips (dārza tehnikai) | Robots zālespļāvējs |
| EAN | 6978830020076 |
| Barošanas veids (dārza tehnika) | Akumulatora |
| Krāsa | Pelēka |
| Barošanas avota tips | Li-Ion |
| Pašgājēja funkcija | Ir |
| Pļaušanas joslas platums | 22 cm |
| Ieteicamā pļaušanas platība, (m²) | 1000 |
| Zāles izsviešana | Mulčēšana |
| Darbības ilgums (min) | līdz 130 |
| Uzlādes ilgums (h) | 1.2 |
| Izmēri AxPxD (cm) | 27x42x62.5 |
| Svars (bez iepakojuma) | 12 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 13 kg |
| Trokšņa līmenis | 59 dB |
| Pļaušanas augstums (mm) | 20-60 |
Papildu informācija























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.