| Pļaušanas joslas platums | 24 cm |
|---|---|
| Ieteicamā pļaušanas platība, (m²) | 5000 |
| Zāles izsviešana | Mulčēšana |
| Darbības ilgums (min) | 200 |
| Uzlādes ilgums (h) | 1 |
| Pļaušanas augstums (mm) | 20-70 |
| Preču zīme | Roborock |
| Tips (dārza tehnikai) | Robots zālespļāvējs |
| EAN | 6941669431876 |
| Barošanas veids (dārza tehnika) | Akumulatora |
| Akumulatora jauda, mAh | 10000 |
| Krāsa | Melna/Pelēka |
| Barošanas avota tips | Li-Ion |
| Izmēri AxPxD (cm) | 29.4×47.5×66 |
| Svars (bez iepakojuma) | 20.5 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 27.78 kg |
| Trokšņa līmenis | 63 dB |
| Pašgājēja funkcija | Ir |
- “Karcher 1.673-574.0” jau ir jūsu vēlmju sarakstā
Papildu informācija
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.