| Preču zīme | Roborock |
|---|---|
| Tips (dārza tehnikai) | Robots zālespļāvējs |
| EAN | 6978830020595 |
| Barošanas veids (dārza tehnika) | Akumulatora |
| Krāsa | Pelēka/Melna |
| Barošanas avota tips | Li-Ion |
| Pašgājēja funkcija | Ir |
| Pļaušanas joslas platums | 26 cm |
| Ieteicamā pļaušanas platība, (m²) | 3000 |
| Akumulatora jauda, mAh | 7500 |
| Darbības ilgums (min) | 240 |
| Uzlādes ilgums (h) | 2 |
| Izmēri AxPxD (cm) | 31xx66x44 |
| Svars (bez iepakojuma) | 16 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 20 kg |
| Trokšņa līmenis | 62 dB |
| Pļaušanas augstums (mm) | 20-76 |
| Zāles izsviešana | Mulčēšana |
Papildu informācija























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.