| Preču zīme | Philips |
|---|---|
| Krāsa | Sudraba |
| EAN | 8720389019418 |
| Telpai līdz, (m²) | 70 |
| Ražība, (m³/h) | 270 |
| HEPA filtrs | Ir |
| Papildu informācija | Regulējama gaisa plūsmas rotācija līdz 350 grādiem. Interneta savienojums. Wi-Fi diapazons: 2,4 GHz. Gaisa kvalitātes sensori: PM2.5, gāze, alergēni, temperatūra, mitrums. Filtra slāņi: HEPA, aktivētā ogle, priekšfiltrs. Ventilatora gaisa plūsma: 1579 m³/h. |
| Trokšņa līmenis | 46 dB |
| Svars (bez iepakojuma) | 8.5 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 13.2 kg |
| Ogļu filtrs | True |
| Jauda | 2200 W |
Philips AMF870/15
445.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/, adrese: Ģerāniju iela 3, Rīga, epasts: atbalsts@serviscentrs.lv, tel.: +371 67 425 232
Papildu informācija
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.