Preču zīme Liebherr
Produkta kods 995495751+994983351
Iekārtas tips Brīvstāvošs
Ledusskapja veids Side-by-side
No frost Ir
Krāsa Nerūsējoša tērauda
Jaunais energomarķējums no 2021.gada
Energoefektivitātes klase D
Elektroenerģijas patēriņš gadā 297 kWh
Ietilpība
Kopējais tilpums 677 l
Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums 399 l
Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums 278 l
Trokšņa līmenis
Trokšņa līmenis 36 dB
Akustiskā trokšņa emisijas klase C
Izmēri, svars
Augstums 185.5 cm
Platums 119.4 cm
Dziļums 67.5 cm
Svars 116.9 kg
Svars ar iepakojumu 126.2 kg
Vadība
Elektroniskais displejs Ir
Vadība Elektroniska
Funkcijas
Atvērto durvju signalizācija Ir
Ātrā sasaldēšana Ir
Citi parametri
Durvju skaits 2
Divpusējā durvju montāžas iespēja Ir
Durvju rokturis Integrēts
Plauktu veids Rūdīta stikla
Sasaldēšanas jauda kg/24h 18
Saldētavas klases apzīmējums ****
Aukstuma saglabāšana strāvas zuduma gadījumā (h) 16
Klimata klase SN-T
Liebherr XRFbd5220 (SFNbdd5227+SRbdd5220) No Frost Side by side
A
↑
G
↑
G
D
2,653.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 126.200 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Liebherr |
| Klimata klase | SN-T |
| Aukstuma saglabāšana strāvas zuduma gadījumā (h) | 16 |
| Preču zīme | Liebherr |
| Platums (universāls) | 119.4 cm |
| Dziļums (universāls) | 67.5 cm |
| Svars (bez iepakojuma) | 116.9 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 126.2 kg |
| Energoefektivitātes klase (2021) | D |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā (2021) | 297 kWh |
| Ātrā sasaldēšana | Ir |
| Durvju skaits | 2 |
| Divpusējā durvju montāžas iespēja | Ir |
| Durvju rokturis | Integrēts |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
| Sasaldēšanas jauda kg/24h | 18 |
| Saldētavas klases apzīmējums (****) | **** |
| Produkta kods | 995495751+994983351 |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Ledusskapja veids | Side-by-side |
| No frost | Ir |
| Krāsa | Nerūsējoša tērauda |
| Augstums (universāls) | 185.5 cm |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 399 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 278 l |
| Kopējais tilpums (2021) | 677 l |
| Trokšņa līmenis (2021) | 36 dB |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | C |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Vadība | Elektroniska |
| Atvērto durvju signalizācija | Ir |
| Energoefektivitātes klase | D |

























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.