| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | LG |
| EAN | 8806084135308 |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Krāsa | Balta |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase | D |
| Ietilpība | |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 234 l |
| Kopējais tilpums | 344 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 110 l |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 186 cm |
| Platums | 59.5 cm |
| Dziļums | 68.2 cm |
| Svars | 74 kg |
| Svars ar iepakojumu | 78 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Skārienvadība |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Papildus parametri | |
| Ledusskapja veids | Saldētava apakšā |
| Sasaldēšanas jauda kg/24h | 10 |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 214 kWh |
| Klimata klase | T |
| Durvju rokturis | Integrēts |
| Durvju skaits | 2 |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | B |
| Ātrā sasaldēšana | Ir |
| Trokšņa līmenis | 35 dB |
| No frost | Ir |
| Saldētavas klases apzīmējums | **** |
| Garantija kompresoram | 10 gadi |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
| Ātrā atdzesēšana | Ir |
| Brīvdienu režīms | Ir |
LG GBV3100DSW 186cm No Frost
A
↑
G
↑
G
D
522.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.tsc.lv/lv/
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 78.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | LG |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 214 kWh |
| Energoklase | D |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 234 l |
| Kopējais tilpums | 344 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 110 l |
| Platums | 59.5 cm |
| Dziļums | 68.2 cm |
| Svars | 74 kg |
| Svars ar iepakojumu | 78 kg |
| Augstums | 186 cm |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | B |
| Trokšņa līmenis | 35 dB |
| Preču zīme | LG |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Ledusskapja veids | Saldētava apakšā |
| Energoefektivitātes klase (2021) | D |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā (2021) | 214 kWh |
| Kopējais tilpums (2021) | 344 l |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 234 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 110 l |
| Trokšņa līmenis (2021) | 35 dB |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | B |
| Augstums (universāls) | 186 cm |
| Platums (universāls) | 59.5 cm |
| No frost | Ir |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Vadība | Skārienvadība |
| Ātrā atdzesēšana | Ir |
| Ātrā sasaldēšana | Ir |
| Brīvdienu režīms | Ir |
| Klimata klase | T |
| Durvju skaits | 2 |
| Durvju rokturis | Integrēts |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
| Sasaldēšanas jauda kg/24h | 10 |
| Saldētavas klases apzīmējums (****) | **** |
| Garantija kompresoram | 10 gadi |
| Dziļums (universāls) | 68.2 cm |
| Svars (bez iepakojuma) | 74 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 78 kg |
| Krāsa | Balta |
| EAN | 8806084135308 |
| Energoefektivitātes klase | D |




























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.