| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | LG |
| EAN | 8806084503305 |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Krāsa | Balta |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase | A |
| Ietilpība kg | |
| Veļas ietilpība mazgājot | 8 kg |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 85 cm |
| Platums | 60 cm |
| Dziļums | 48 cm |
| Dziļums ar lūku | 53.5 cm |
| Svars | 56 kg |
| Svars ar iepakojumu | 60 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Elektroniska |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Citi parametri | |
| Programmu skaits | 12 |
| Papildus parametri | |
| Bērnu drošības aizsardzība | Jā |
| Apstrāde ar tvaiku | Ir |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | A |
| Atliktās mazgāšanas taimeris | Ir |
LG F2WR508S0W 8kg 48cm
A
↑
G
↑
G
A
394.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.tsc.lv/lv/
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 56.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | LG |
| Svars ar iepakojumu | 60 kg |
| Svars | 56 kg |
| Veļas ietilpība mazgājot | 8 kg |
| Augstums | 85 cm |
| Platums | 60 cm |
| Dziļums | 48 cm |
| Energoklase | A |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | A |
| Preču zīme | LG |
| Krāsa | Balta |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Veļas mazgājamās mašīnas veids | Ar frontālo ielādi |
| Energoefektivitātes klase (2021) | A |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas ciklos (2021) (veļ.m.m.) | 42 kWh |
| Veļas ietilpība mazgājot (2021) (veļ.m.m.) | 8 kg |
| Mazgāšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m.) | 3:38 |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m.) | 48 l |
| Centrifūgas energoefektivitātes klase (2021) | B |
| Trokšņa līmenis centrifūgas režīmā (2021) | 71 dB |
| Bērnu drošības aizsardzība | True |
| Apstrāde ar tvaiku | Ir |
| Centrifūgas apgriezieni minūtē | 1200 |
| EAN | 8806084503305 |
| Dziļums ar lūku | 53.5 cm |
| Svars (bez iepakojuma) | 56 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 60 kg |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Vadība | Elektroniska |
| Programmu skaits | 12 |
| Atliktās mazgāšanas taimeris | Ir |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | A |
| Augstums (universāls) | 85 cm |
| Platums (universāls) | 60 cm |
| Dziļums (universāls) | 48 cm |
| Energoefektivitātes klase | A |





























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.