| Preču zīme | Könner & Söhnen |
|---|---|
| Degvielas veids (ģeneratori) | Benzīns |
| Aizsardzības klase | IP23M |
| Ģeneratora tips | Invertora |
| Dzinēja tips | Benzīna viencilindra, 4-taktu, ar gaisa dzesēšanu |
| Spriegums (V) | 230 |
| Izejošā DC jauda, V/A | 12V/8.3A |
| Dzinēja modelis | KS 240i |
| Trokšņa Līmenis Lpa (7m) / Lwa, dB | 70/95 |
| Startera tips (ģeneratori) | Manuāls/elektrisks |
| Kontaktligzdas | 1 x Schuko 230 V, 1 x CEE 230 V 32 A |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 43.4 kg |
| LED displejs | Slodze, degvielas līmenis, spriegums, frekvence, darba stundas; pārslodzes indikators, sprieguma indikators, eļļas līmeņa indikators. |
| Dzinēja cilindra tilpums | 223 cm³ |
| Kartera tilpums | 0.7 l |
| Dzinēja jauda (ZS) | 7.5 |
| Svars (bez iepakojuma) | 39.5 kg |
| Maksimālā jauda (ģeneratori) | 5500 W |
| Nominālā jauda (ģeneratori) | 5000 W |
| Degvielas tvertnes tilpums | 11 l |
| Izmēri (cm) | 64×42.5×60 |
| EAN | 4260405365791 |
| ATS izeja | Ir |
| USB izejas | 5V/1A, 5V/2.1A |
| Paralēlā savienojuma iespēja | Ir |
Papildu informācija























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.