| Preču zīme | Könner & Söhnen |
|---|---|
| Aizsardzības klase | IP23M |
| Ģeneratora tips | Invertora |
| Kontaktligzdas | 2 x Schuko 230 V |
| Spriegums (V) | 230 |
| Dzinēja modelis | KS 240i |
| Trokšņa Līmenis Lpa (7m) / Lwa, dB | 66/91 |
| Kartera tilpums | 0.6 l |
| Dzinēja jauda (ZS) | 7.5 |
| Startera tips (ģeneratori) | Manuāls/elektrisks |
| Svars (bez iepakojuma) | 40 kg |
| Maksimālā jauda (ģeneratori) | 4000 W |
| Nominālā jauda (ģeneratori) | 3500 W |
| Degvielas tvertnes tilpums | 12 l |
| EAN | 4260405364756 |
| Izmēri (cm) | 62x44x51 |
| LED displejs | Slodze, degvielas līmenis, spriegums, frekvence, darba stundas; pārslodzes indikators, sprieguma indikators, eļļas līmeņa indikators. |
| Dzinēja cilindra tilpums | 223 cm³ |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 46 kg |
| Degvielas veids (ģeneratori) | Benzīns/LPG (šķidrā dabasgāze) |
| Dzinēja tips | Benzīna/gāzes viencilindra, 4-taktu, ar gaisa dzesēšanu |
| Frekvence (Hz) | 50 |
| Maksimālā strāva (A) | 17.4 |
| Vidējais darbības laiks (pie 50% jaudas) | 7.8 h |
| Akumulators (Ah) | 1.6 |
Papildu informācija
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.