| Mazgāšanas veiktspēja (m²/h) | 50 |
|---|---|
| Maks. ūdens padeves temperatūra | 40 °C |
| Svars (bez iepakojuma) | 6.2 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 10.7 kg |
| Izmēri mm (DxPxA) | 302x346x849 |
| EAN | 4066529150547 |
| Augstspiediena šļūtene | 8 m |
| Preču zīme | Karcher |
| Spiediens (bar/MPa) | 20 – maks. 160 |
| Ūdens patēriņš (Augstspiediena mazg.) | 510 l/h |
| Jauda | 2200 W |
Karcher K6 Car (1.679-631.0)
330.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Papildu informācija
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.