| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Hotpoint-Ariston |
| EAN | 8050147649435 |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Krāsa | Melna |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase mazgāšanas un žāvēšanas ciklā | E |
| Ietilpība kg | |
| Veļas ietilpība mazgājot | 11 kg |
| Veļas ietilpība mazgājot un žāvējot | 7 kg |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 85 cm |
| Platums | 59.5 cm |
| Dziļums | 60.5 cm |
| Svars | 73.4 kg |
| Svars ar iepakojumu | 75 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Elektroniska |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Citi parametri | |
| Programmu skaits | 11 |
| Papildus parametri | |
| Apstrāde ar tvaiku | Ir |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | C |
Hotpoint-Ariston NDD11725BDAEE ( NDD 11725 BDA EE) ar žāvētāju! 11kg 60.5cm
A
↑
G
↑
G
E
511.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 75.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Hotpoint-Ariston |
| Dziļums | 60.5 cm |
| Svars ar iepakojumu | 75 kg |
| Svars | 73.4 kg |
| Platums | 59.5 cm |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | C |
| Augstums | 85 cm |
| Veļas ietilpība mazgājot un žāvējot | 7 kg |
| Veļas ietilpība mazgājot | 11 kg |
| Energoefektivitātes klase mazgāšanas un žāvēšanas ciklā | E |
| Preču zīme | Hotpoint-Ariston |
| Krāsa | Melna |
| Centrifūgas apgriezieni minūtē | 1600 |
| Mazgāšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m.) | 4:00 |
| Mazgāšanas un žāvēšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 9:50 |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m.) | 54 l |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Apstrāde ar tvaiku | Ir |
| Programmu skaits | 11 |
| Vadība | Elektroniska |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 75 kg |
| Svars (bez iepakojuma) | 73.4 kg |
| Dziļums (universāls) | 60.5 cm |
| Platums (universāls) | 59.5 cm |
| Augstums (universāls) | 85 cm |
| EAN | 8050147649435 |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | C |
| Trokšņa līmenis centrifūgas režīmā (2021) | 80 dB |
| Centrifūgas energoefektivitātes klase (2021) | A |
| Produkta kods | 869991649430 |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas un žāvēšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 66 l |
| Veļas ietilpība mazgājot (2021) (veļ.m.m.) | 11 kg |
| Veļas ietilpība mazgājot un žāvējot (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 7 kg |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas ciklos (2021) (veļ.m.m.) | 61 kWh |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas un žāvēšanas ciklos (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 414 kWh |
| Energoefektivitātes klase mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | B |
| Energoefektivitātes klase mazgāšanas un žāvēšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | E |
| Veļas mazgājamās mašīnas veids | Ar žāvētāju |
| Garantija motoram | 10 gadi |
| Energoefektivitātes klase | E |



























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.