| Preču zīme | Gorenje |
|---|---|
| Produkta kods | 743905 |
| EAN | 3838782826948 |
| Krāsa | Nerūsējoša tērauda |
| Korpusa materiāls | Stikls |
| Jauda | 2200 W |
| Tilpums | 1.7 l |
| Vada garums | 0.7 m |
| Svars (bez iepakojuma) | 1.4 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 1.6 kg |
Papildu informācija





















Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.