| Gaisa plūsma, (m³/h) | 380 |
|---|---|
| Telpai līdz, (m²) | 18 |
| Gaisa plūsmas regulēšanas pakāpes | 4 |
| Dzesēšanas jauda | 2.6 kW |
| Trokšņa līmenis | 64 dB |
| Svars (bez iepakojuma) | 31.5 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 36.5 kg |
| EAN | 7332543978984 |
| Savāktie (l/24h) | 1.2 |
| Izmēri AxPxD (cm) | 70.5×47.2×38.3 |
| Funkcijas (kondicionieriem) | Dzesēšana, attīrīšana, sausināšana |
| Preču zīme | Electrolux |
| Krāsa | Balta |
| Kondicioniera veids | Mobilais |
| Displejs uz priekšējā paneļa | LED |
| Energoefektivitātes klase | A |
| Jauda | 2.6 kW |
| Taimeris | Ir |
Electrolux EXP26U339CW
390.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/, adrese: Ģerāniju iela 3, Rīga, epasts: atbalsts@serviscentrs.lv, tel.: +371 67 425 232
Papildu informācija
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.