| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Electrolux |
| EAN | 7333394106922 |
| Krāsa | Melna |
| Tips | Indukcijas ar iebūvētu tvaika nosūcēju |
| Izmēri, svars | |
| Svars | 18.2 kg |
| Svars ar iepakojumu | 19.6 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Skārienvadība |
| Vadības panelis | Skārienjūtīgs |
| Papildus parametri | |
| Izmēri (cm) | 24.9x81x52 |
| Bērnu drošības aizsardzība | Jā |
| Sildriņķu skaits | 4 |
| Taimeris | Ir |
Electrolux ECC8344 Indukcijas ar iebūvētu tvaika nosūcēju!
1,284.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: Electrolux Latvia klientu zvanu centra, adrese: info.latvija@electrolux.com, tel.: +371 66778818
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 20.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Electrolux |
| Svars | 18.2 kg |
| Svars ar iepakojumu | 19.6 kg |
| Preču zīme | Electrolux |
| Tips | Indukcijas ar iebūvētu tvaika nosūcēju |
| Produkta kods | 949599474 |
| Krāsa | Melna |
| Sildriņķu skaits | 4 |
| Vadība | Skārienvadība |
| Vadības panelis | Skārienjūtīgs |
| Izmēri (cm) | 24.9x81x52 |
| Taimeris | Ir |
| Bērnu drošības aizsardzība | True |
| Svars (bez iepakojuma) | 18.2 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 19.6 kg |
| EAN | 7333394106922 |
































Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.