| Dziļums (universāls) | 27.7 cm |
|---|---|
| Maksimālais lietošanas laiks (min) | 110 |
| Akumulatora jauda, mAh | 4500 |
| Barošanas sistēma | Akumulators |
| Vada garums | 7.4 m |
| Barošanas avota tips | Li-Ion |
| Augstums (universāls) | 7.8 cm |
| Preču zīme | Ecovacs |
| Krāsa | Balta |
| EAN | 6970135036332 |
| Ūdens tvertnes tilpums | 0.23 l |
| Svars (bez iepakojuma) | 3.1 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 4.75 kg |
| Trokšņa līmenis (2021) | 68 dB |
| Platums (universāls) | 27.1 cm |
| Spriegums (V) | 24 |
| Jauda | 90 W |
| Uzlādes ilgums (h) | 3 |
- “Karcher S4 Twin (1.766-365)” jau ir jūsu vēlmju sarakstā
Papildu informācija
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.