| Spriegums (V) | 18 |
|---|---|
| Ieteicamā pļaušanas platība, (m²) | 800 |
| Darbības ilgums (min) | līdz 100 min. |
| Uzlādes ilgums (h) | 1.4 |
| Barošanas avota tips | Li-Ion |
| Preču zīme | Ecovacs |
| Tips (dārza tehnikai) | Robots zālespļāvējs |
| EAN | 6970135034789 |
| Barošanas veids (dārza tehnika) | Akumulatora |
| Krāsa | Balta |
| Svars (bez iepakojuma) | 14.6 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 20.2 kg |
| Pļaušanas augstums (mm) | 30-80 |
| Izmēri AxPxD (cm) | 26.3x40x60 |
| Pļaušanas joslas platums | 22 cm |
| Trokšņa līmenis | 57 dB |
| Motora apgriezieni minūtē | 3356 |
- “Ecovacs GOAT O1200 LIDAR Pro” jau ir jūsu vēlmju sarakstā
Papildu informācija
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.