| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 11.6 kg |
|---|---|
| Barošanas sistēma | Akumulators/No tīkla |
| Ūdens tvertnes tilpums | 0.08 l |
| Vada garums | 5.5 m |
| Uzlādes ilgums (h) | 4 |
| Preču zīme | Dreame |
| Krāsa | Bēša |
| EAN | 6978390540267 |
| Akumulatora jauda, mAh | 7800 |
| Maksimālais lietošanas laiks (min) | 180 |
| Augstums (universāls) | 35 cm |
| Platums (universāls) | 32.5 cm |
| Dziļums (universāls) | 23.1 cm |
| Papildu informācija | Maksimālais tīrīšanas austums 4m. Minimālais loga izmērs: 30x40cm. |
| Trokšņa līmenis (2021) | 63 dB |
| Svars (bez iepakojuma) | 7.6 kg |
Papildu informācija























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.