| Preču zīme | Dreame |
|---|---|
| Dziļums (universāls) | 27 cm |
| Svars (bez iepakojuma) | 1.6 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 4.99 kg |
| Jauda | 66 W |
| Papildu informācija | Viedā izvairīšanās no šķēršļiem. Aptver līdz pat 90 m² lielu platību. CornerClean™ tehnoloģija. Ūdens tvertne 80ml – nodrošina līdz 60 min nepārtrauktu mitro tīrīšanu. |
| Trokšņa līmenis (2021) | 63 dB |
| Barošanas sistēma | Akumulators/No tīkla |
| Barošanas avota tips | Li-Ion |
| Akumulatora jauda, mAh | 7800 |
| Uzlādes ilgums (h) | 3 |
| Maksimālais lietošanas laiks (min) | 180 |
| Ūdens tvertnes tilpums | 0.08 l |
| Vada garums | 1.8 m |
| Komplektā | Kompozīta drošības vads. Tīrīšanas drānas. Barošanas adapteris / strāvas kabelis. |
| Krāsa | Balta |
| EAN | 6978390540250 |
| Augstums (universāls) | 8.5 cm |
| Platums (universāls) | 27 cm |
Papildu informācija























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.