| Preču zīme | Dreame |
|---|---|
| Tips (dārza tehnikai) | Robots zālespļāvējs |
| Barošanas veids (dārza tehnika) | Akumulatora |
| Krāsa | Melna/Balta |
| Pļaušanas joslas platums | 40 cm |
| Ieteicamā pļaušanas platība, (m²) | 5000 |
| Zāles izsviešana | Mulčēšana |
| Pašgājēja funkcija | Ir |
| Barošanas avota tips | Li-Ion |
| EAN | 6979054370282 |
| Akumulatora jauda, mAh | 10000 |
| Uzlādes ilgums (h) | 2.5 |
| Darbības ilgums (min) | 210 |
| Motora apgriezieni minūtē | 2800 |
| Jauda | 110 W |
| Izmēri AxPxD (cm) | 32.5x74x53.2 |
| Svars (bez iepakojuma) | 15.6 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 25 kg |
| Trokšņa līmenis | 65 dB |
| Pļaušanas augstums (mm) | 30-70 |
Dreame A3 AWD PRO 5000 MXXA9301 (145519)
2,975.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Papildu informācija























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.