| Preču zīme | Dreame |
|---|---|
| Tips (dārza tehnikai) | Robots zālespļāvējs |
| Barošanas veids (dārza tehnika) | Akumulatora |
| Krāsa | Melna/Pelēka |
| Barošanas avota tips | Li-Ion |
| Pašgājēja funkcija | Ir |
| Ieteicamā pļaušanas platība, (m²) | 3500 |
| Spriegums (V) | 36 |
| Pļaušanas joslas platums | 40 cm |
| Akumulatora jauda, mAh | 7500 |
| Zāles izsviešana | Mulčēšana |
| Izmēri AxPxD (cm) | 32.5×53.2×74 |
| Svars (bez iepakojuma) | 23.9 kg |
| Trokšņa līmenis | 65 dB |
| Pļaušanas augstums (mm) | 30 – 100 |
| EAN | 6977328067747 |
Papildu informācija
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.