| Trokšņa līmenis | 65 dB |
|---|---|
| Pļaušanas augstums (mm) | 30 – 100 |
| Preču zīme | Dreame |
| Tips (dārza tehnikai) | Robots zālespļāvējs |
| Barošanas veids (dārza tehnika) | Akumulatora |
| Krāsa | Melna/Pelēka |
| Barošanas avota tips | Li-Ion |
| Pašgājēja funkcija | Ir |
| Ieteicamā pļaušanas platība, (m²) | 2500 |
| Spriegums (V) | 36 |
| Pļaušanas joslas platums | 40 cm |
| Akumulatora jauda, mAh | 5000 |
| Zāles izsviešana | Mulčēšana |
| Izmēri AxPxD (cm) | 32.5×53.2×74 |
| Svars (bez iepakojuma) | 23.9 kg |
| EAN | 6977328067754 |
- “Ecovacs GOAT A1600 LiDAR PRO (600967)” jau ir jūsu vēlmju sarakstā
Papildu informācija
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.