| Preču zīme | Dreame |
|---|---|
| Tips (dārza tehnikai) | Robots zālespļāvējs |
| Barošanas veids (dārza tehnika) | Akumulatora |
| Krāsa | Pelēka |
| Barošanas avota tips | Li-Ion |
| Pašgājēja funkcija | Ir |
| Pļaušanas joslas platums | 22 cm |
| Zāles izsviešana | Mulčēšana |
| Darbības ilgums (min) | līdz 180 |
| Uzlādes ilgums (h) | 1.1 |
| Izmēri AxPxD (cm) | 28x46x64 |
| Svars (bez iepakojuma) | 12 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 18 kg |
| Trokšņa līmenis | 60 dB |
| Pļaušanas augstums (mm) | 30-70 |
| Ieteicamā pļaušanas platība, (m²) | 1000 |
| EAN | 6979054370107 |
| Akumulatora jauda, mAh | 4000 |
Papildu informācija























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.