|
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 0.000 kg |
|---|---|
| Special features | Kolmekordne ohutus – automaatne väljalülitamine, ülekuumenemise ja kuivalt keetmise kaitse ning väljalülitamine kannu tõstmisel. Katlakivifilter, tassinäidik, ergonoomiline kasutamine |
| Variable thermostat | – |
| Svars (kg) | 1,2 |
| Volume (l) | 1,7 |
| Ražotāji | BOSCH |
| Jauda (W) | 2400 |
| Length electrical cord (m) | 0,8 |
| Jug material | Plastic |
| Cordless base with swivel base | + |
| Krāsa | Balta |
| Tilpums | 1.7 l |
| Svars (bez iepakojuma) | 1.2 kg |
| Vada garums | 0 m |
| Jauda | 2400 W |
| Korpusa materiāls | Plastmasa |
| EAN | 4242005397624 |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 1.6 kg |
| Preču zīme | Bosch |


























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.