| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Beko |
| EAN | 8690842588945 |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Krāsa | Balta |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase | E |
| Ietilpība | |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 88 l |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 85 cm |
| Platums | 48 cm |
| Dziļums | 45 cm |
| Svars | 21 kg |
| Svars ar iepakojumu | 24 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Mehāniska |
| Papildus parametri | |
| Ledusskapja veids | Bez saldētavas |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 85 kWh |
| Klimata klase | N-ST |
| Durvju rokturis | Integrēts |
| Durvju skaits | 1 |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | C |
| Trokšņa līmenis | 39 dB |
| Divpusējā durvju montāžas iespēja | Ir |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
Beko LS9052WN 85cm Bez saldētavas!
A
↑
G
↑
G
E
141.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 24.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Beko |
| Svars ar iepakojumu | 24 kg |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 88 l |
| Augstums | 85 cm |
| Platums | 48 cm |
| Dziļums | 45 cm |
| Svars | 21 kg |
| Energoklase | E |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 85 kWh |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | C |
| Trokšņa līmenis | 39 dB |
| Preču zīme | Beko |
| Produkta kods | 8996383200 |
| Energoefektivitātes klase (2021) | E |
| Platums (universāls) | 48 cm |
| Dziļums (universāls) | 45 cm |
| Klimata klase | N-ST |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
| Durvju skaits | 1 |
| Durvju rokturis | Integrēts |
| Divpusējā durvju montāžas iespēja | Ir |
| EAN | 8690842588945 |
| Svars (bez iepakojuma) | 21 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 24 kg |
| Vadība | Mehāniska |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā (2021) | 85 kWh |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 88 l |
| Trokšņa līmenis (2021) | 39 dB |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | C |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Ledusskapja veids | Bez saldētavas |
| Krāsa | Balta |
| Augstums (universāls) | 85 cm |
| Energoefektivitātes klase | E |
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.