Preču zīme Schlosser
Cepeškrāsns veids Elektriska
Krāsa Balta
Cepeškrāsns tilpums 52 l
Režīmi 10
Kopējā jauda 2100 W
Svars 22 kg
Svars ar iepakojumu 24 kg
Elektroenerģijas patēriņš
Energoefektivitātes klase A
Citi parametri
Grils cepeškrāsnij Ir
Konvekcija
Atkausēšana Ir
Cepeškrāsns tīrīšanas funkcija Hidrolītiskā
Cepeškrāsns apgaismošana Ir
Taimeris Elektronisks
Izmēri mm (AxPxDz) 596x450x560
Piederumi 1 cepešpanna, 1 režgis
Schlosser OE559DTW Kompaktās cepeškrāsnis!
A
↑
G
↑
G
A
372.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 24.000 kg |
|---|---|
| Piederumi | 1 cepešpanna, 1 režgis |
| Konvekcija | True |
| Atkausēšana | Ir |
| Svars (bez iepakojuma) | 22 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 24 kg |
| Cepeškrāsns apgaismošana | Ir |
| Preču zīme | Schlosser |
| Energoefektivitātes klase | A |
| Cepeškrāsns veids | Elektriska |
| Režīmi | 9 |
| Izmēri mm (AxPxDz) | 596x450x560 |
| Taimeris | Ir |
| Krāsa | Balta |
| Cepeškrāsns tilpums (l) | 50 l |
| Cepeškrāsns tīrīšanas funkcija | Hidrolītiskā |
| Grils cepeškrāsnij | Ir |
| Kopējā jauda | 1.9 kW |
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.