| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Liebherr |
| EAN | 4016803114499 |
| Iekārtas tips | Iebūvējams |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase | C |
| Ietilpība | |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 250 l |
| Kopējais tilpums | 277 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 27 l |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 177 cm |
| Platums | 55.9 cm |
| Dziļums | 54.6 cm |
| Svars | 69.5 kg |
| Svars ar iepakojumu | 73.1 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Elektroniska |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Papildus parametri | |
| Ledusskapja veids | Saldētava apakšā |
| Sasaldēšanas jauda kg/24h | 2 |
| Fasādes nostiprināšanas sistēma | Door-on-door |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 131 kWh |
| Klimata klase | SN-T |
| Durvju skaits | 1 |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | B |
| Trokšņa līmenis | 33 dB |
| Saldētavas klases apzīmējums | **** |
| Aukstuma saglabāšana strāvas zuduma gadījumā (h) | 14 |
| Divpusējā durvju montāžas iespēja | Ir |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
| Atvērto durvju signalizācija | Ir |
| Ātrā atdzesēšana | Ir |
Liebherr IRBci5151 177cm Iebūvējams!
A
↑
G
↑
G
C
2,464.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 73.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Liebherr |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 131 kWh |
| Energoklase | C |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 250 l |
| Kopējais tilpums | 277 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 27 l |
| Platums | 55.9 cm |
| Dziļums | 54.6 cm |
| Svars | 69.5 kg |
| Svars ar iepakojumu | 73.1 kg |
| Augstums | 177 cm |
| Trokšņa līmenis | 33 dB |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | B |
| Preču zīme | Liebherr |
| Iekārtas tips | Iebūvējams |
| Ledusskapja veids | Saldētava apakšā |
| EAN | 4016803114499 |
| Energoefektivitātes klase (2021) | C |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā (2021) | 131 kWh |
| Kopējais tilpums (2021) | 277 l |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 250 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 27 l |
| Trokšņa līmenis (2021) | 33 dB |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | B |
| Augstums (universāls) | 177 cm |
| Platums (universāls) | 55.9 cm |
| Dziļums (universāls) | 54.6 cm |
| Klimata klase | SN-T |
| Sasaldēšanas jauda kg/24h | 2 |
| Saldētavas klases apzīmējums (****) | **** |
| Ātrā atdzesēšana | Ir |
| Atvērto durvju signalizācija | Ir |
| Aukstuma saglabāšana strāvas zuduma gadījumā (h) | 14 |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
| Durvju skaits | 1 |
| Divpusējā durvju montāžas iespēja | Ir |
| Fasādes nostiprināšanas sistēma | Door-on-door |
| Svars (bez iepakojuma) | 69.5 kg |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Vadība | Elektroniska |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 73.1 kg |
| Energoefektivitātes klase | C |

























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.