| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | LG |
| EAN | 8806084583406 |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Krāsa | Melna tērauda |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase | E |
| Ietilpība | |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 364 l |
| Kopējais tilpums | 638 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 246 l |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 179.2 cm |
| Platums | 91.4 cm |
| Dziļums | 72.9 cm |
| Svars | 148 kg |
| Svars ar iepakojumu | 158 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Elektroniska |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Papildus parametri | |
| Ledusskapja veids | Side-by-side |
| Sasaldēšanas jauda kg/24h | 11.2 |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 359 kWh |
| Klimata klase | T |
| Durvju rokturis | Integrēts |
| Durvju skaits | 4 |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | C |
| Ātrā sasaldēšana | Ir |
| Trokšņa līmenis | 40 dB |
| Saldētavas klases apzīmējums | **** |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
| Atvērto durvju signalizācija | Ir |
| Brīvdienu režīms | Ir |
LG GMG960EVEE Side by side No Frost 179.2cm
A
↑
G
↑
G
E
2,344.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.tsc.lv/lv/
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 158.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | LG |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 359 kWh |
| Energoklase | E |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 364 l |
| Kopējais tilpums | 638 l |
| Augstums | 179.2 cm |
| Platums | 91.4 cm |
| Dziļums | 72.9 cm |
| Svars | 148 kg |
| Svars ar iepakojumu | 158 kg |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 246 l |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | C |
| Trokšņa līmenis | 40 dB |
| Preču zīme | LG |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Ledusskapja veids | Side-by-side |
| Augstums (universāls) | 179.2 cm |
| Platums (universāls) | 91.4 cm |
| Durvju rokturis | Integrēts |
| Dziļums (universāls) | 72.9 cm |
| EAN | 8806084583406 |
| Kopējais tilpums (2021) | 638 l |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 364 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 246 l |
| Svars (bez iepakojuma) | 148 kg |
| Klimata klase | T |
| Vadība | Elektroniska |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Energoefektivitātes klase (2021) | E |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā (2021) | 359 kWh |
| Trokšņa līmenis (2021) | 40 dB |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | C |
| Sasaldēšanas jauda kg/24h | 11.2 |
| Saldētavas klases apzīmējums (****) | **** |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
| Atvērto durvju signalizācija | Ir |
| Brīvdienu režīms | Ir |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 158 kg |
| Krāsa | Melna tērauda |
| Ātrā sasaldēšana | Ir |
| Durvju skaits | 4 |
| Energoefektivitātes klase | E |

































Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.