Preču zīme LG
Krāsa Balta
Iekārtas tips Brīvstāvošs
Veļas mazgājamās mašīnas veids Ar frontālo ielādi
EAN 8806084194428
Jaunais energomarķējums no 2021.gada
Energoefektivitātes klase A
Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas ciklos 47 kWh
Ietilpība
Veļas ietilpība mazgājot 11 kg
Mazgāšana
Mazgāšanas cikla “Eco 40-60” ilgums 4:00
Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas ciklā 54 l
Centrifūga
Centrifūgas apgriezieni minūtē 1400
Centrifūgas energoefektivitātes klase A
Trokšņa līmenis centrifūgas režīmā 71 dB
Akustiskā trokšņa emisijas klase A
Izmēri, svars
Augstums 85 cm
Platums 60 cm
Dziļums 57 cm
Svars 69 kg
Svars ar iepakojumu 70.5 kg
Vadība
Elektroniskais displejs Ir
Vadība Elektroniska
Citi parametri
Programmu skaits 14
Apstrāde ar tvaiku Ir
Atliktās mazgāšanas taimeris Ir
Bērnu drošības aizsardzība Ir
LG F4WR711S2W 11kg 57cm
A
↑
G
↑
G
A
600.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.tsc.lv/lv/
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 71.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | LG |
| Preču zīme | LG |
| Krāsa | Balta |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Veļas mazgājamās mašīnas veids | Ar frontālo ielādi |
| Energoefektivitātes klase (2021) | A |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas ciklos (2021) (veļ.m.m.) | 47 kWh |
| Veļas ietilpība mazgājot (2021) (veļ.m.m.) | 11 kg |
| Mazgāšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m.) | 4:00 |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m.) | 54 l |
| Centrifūgas apgriezieni minūtē | 1400 |
| Centrifūgas energoefektivitātes klase (2021) | A |
| Trokšņa līmenis centrifūgas režīmā (2021) | 71 dB |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | A |
| Augstums (universāls) | 85 cm |
| Platums (universāls) | 60 cm |
| Dziļums (universāls) | 57 cm |
| EAN | 8806084194428 |
| Svars (bez iepakojuma) | 69 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 70.5 kg |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Vadība | Elektroniska |
| Programmu skaits | 14 |
| Apstrāde ar tvaiku | Ir |
| Atliktās mazgāšanas taimeris | Ir |
| Bērnu drošības aizsardzība | True |
| Energoefektivitātes klase | A |






























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.