| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Gorenje |
| EAN | 3838782813504 |
| Krāsa | Balta |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase | E |
| Ietilpība | |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 440 l |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 85.8 cm |
| Platums | 142.9 cm |
| Dziļums | 74.6 cm |
| Svars | 50 kg |
| Svars ar iepakojumu | 57.6 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Elektroniska |
| Elektroniskais displejs | LED |
| Papildus parametri | |
| Sasaldēšanas jauda kg/24h | 20 |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 276 kWh |
| Klimata klase | SN-T |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | C |
| Grozu skaits | 2 |
| Trokšņa līmenis | 40 dB |
| Saldētavas klases apzīmējums | **** |
| Aukstuma saglabāšana strāvas zuduma gadījumā (h) | 40 |
Gorenje FH43EAW 440L
A
↑
G
↑
G
E
394.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 57.600 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Gorenje |
| Svars ar iepakojumu | 57.6 kg |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 440 l |
| Augstums | 85.8 cm |
| Platums | 142.9 cm |
| Dziļums | 74.6 cm |
| Svars | 50 kg |
| Energoklase | E |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 276 kWh |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | C |
| Trokšņa līmenis | 40 dB |
| Preču zīme | Gorenje |
| Produkta kods | 20013055 |
| EAN | 3838782813504 |
| Krāsa | Balta |
| Piemērota zemām temperatūrām | -15°C |
| Aukstuma saglabāšana strāvas zuduma gadījumā (h) | 40 |
| Sasaldēšanas jauda kg/24h | 20 |
| Saldētavas klases apzīmējums (****) | **** |
| Energoefektivitātes klase (2021) | E |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā (2021) | 276 kWh |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 440 l |
| Trokšņa līmenis (2021) | 40 dB |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | C |
| Augstums (universāls) | 85.8 cm |
| Platums (universāls) | 142.9 cm |
| Dziļums (universāls) | 74.6 cm |
| Klimata klase | SN-T |
| Elektroniskais displejs | LED |
| Vadība | Elektroniska |
| Grozu skaits | 2 |
| Svars (bez iepakojuma) | 50 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 57.6 kg |
| Energoefektivitātes klase | E |
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.