| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Electrolux |
| EAN | 7332543848126 |
| Iekārtas tips | Iebūvējams |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase | E |
| Ietilpība | |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 195 l |
| Kopējais tilpums | 257 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 62 l |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 177.2 cm |
| Platums | 54.6 cm |
| Dziļums | 54.9 cm |
| Svars | 58 kg |
| Svars ar iepakojumu | 62 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Skārienvadība |
| Papildus parametri | |
| Ledusskapja veids | Saldētava apakšā |
| Sasaldēšanas jauda kg/24h | 4.5 |
| Fasādes nostiprināšanas sistēma | Sliding door |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 216 kWh |
| Klimata klase | SN-T |
| Durvju skaits | 2 |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | B |
| Trokšņa līmenis | 35 dB |
| No frost | Ir |
| Saldētavas klases apzīmējums | **** |
| Divpusējā durvju montāžas iespēja | Ir |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
| Atvērto durvju signalizācija | Ir |
| Ātrā atdzesēšana | Ir |
Electrolux ENT6NE18S 177.2cm No Frost Iebūvējams!
A
↑
G
↑
G
E
579.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: Electrolux Latvia klientu zvanu centra, adrese: info.latvija@electrolux.com, tel.: +371 66778818
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 62.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Electrolux |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 216 kWh |
| Energoklase | E |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 195 l |
| Kopējais tilpums | 257 l |
| Augstums | 177.2 cm |
| Platums | 54.6 cm |
| Dziļums | 54.9 cm |
| Svars | 58 kg |
| Svars ar iepakojumu | 62 kg |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 62 l |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | B |
| Trokšņa līmenis | 35 dB |
| Trokšņa līmenis (2021) | 35 dB |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 195 l |
| Kopējais tilpums (2021) | 257 l |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā (2021) | 216 kWh |
| Divpusējā durvju montāžas iespēja | Ir |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 62 kg |
| Svars (bez iepakojuma) | 58 kg |
| EAN | 7332543848126 |
| Produkta kods | 925505302 |
| Fasādes nostiprināšanas sistēma | Sliding door |
| Ātrā atdzesēšana | Ir |
| Atvērto durvju signalizācija | Ir |
| Vadība | Skārienvadība |
| Durvju skaits | 2 |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
| No frost | Ir |
| Ledusskapja veids | Saldētava apakšā |
| Iekārtas tips | Iebūvējams |
| Preču zīme | Electrolux |
| Saldētavas klases apzīmējums (****) | **** |
| Sasaldēšanas jauda kg/24h | 4.5 |
| Klimata klase | SN-T |
| Dziļums (universāls) | 54.9 cm |
| Platums (universāls) | 54.6 cm |
| Augstums (universāls) | 177.2 cm |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | B |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 62 l |
| Energoefektivitātes klase (2021) | E |
| Energoefektivitātes klase | E |


























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.