| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Candy |
| EAN | 8059019104256 |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Krāsa | Nerūsējoša tērauda |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase | E |
| Ietilpība | |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 289 l |
| Kopējais tilpums | 409 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 120 l |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 205 cm |
| Platums | 59.5 cm |
| Dziļums | 66.7 cm |
| Svars | 78 kg |
| Svars ar iepakojumu | 86 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Elektroniska |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Papildus parametri | |
| Ledusskapja veids | Saldētava apakšā |
| Sasaldēšanas jauda kg/24h | 6 |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 279 kWh |
| Klimata klase | SN-ST |
| Durvju rokturis | Integrēts |
| Durvju skaits | 2 |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | C |
| Ātrā sasaldēšana | Ir |
| Trokšņa līmenis | 38 dB |
| No frost | Ir |
| Saldētavas klases apzīmējums | **** |
| Aukstuma saglabāšana strāvas zuduma gadījumā (h) | 11 |
| Divpusējā durvju montāžas iespēja | Ir |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
Candy ECN2CQTEX206 205cm No Frost
A
↑
G
↑
G
E
492.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 86.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Candy |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 279 kWh |
| Energoklase | E |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 289 l |
| Kopējais tilpums | 409 l |
| Augstums | 205 cm |
| Platums | 59.5 cm |
| Dziļums | 66.7 cm |
| Svars | 78 kg |
| Svars ar iepakojumu | 86 kg |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 120 l |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | C |
| Trokšņa līmenis | 38 dB |
| Durvju rokturis | Integrēts |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 289 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 120 l |
| Durvju skaits | 2 |
| Preču zīme | Candy |
| Augstums (universāls) | 205 cm |
| Platums (universāls) | 59.5 cm |
| Dziļums (universāls) | 66.7 cm |
| Klimata klase | SN-ST |
| Sasaldēšanas jauda kg/24h | 6 |
| Energoefektivitātes klase (2021) | E |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā (2021) | 279 kWh |
| Kopējais tilpums (2021) | 409 l |
| Trokšņa līmenis (2021) | 38 dB |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | C |
| No frost | Ir |
| Ātrā sasaldēšana | Ir |
| Produkta kods | 34005905 |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Ledusskapja veids | Saldētava apakšā |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Vadība | Elektroniska |
| Svars (bez iepakojuma) | 78 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 86 kg |
| Krāsa | Nerūsējoša tērauda |
| EAN | 8059019104256 |
| Aukstuma saglabāšana strāvas zuduma gadījumā (h) | 11 |
| Saldētavas klases apzīmējums (****) | **** |
| Divpusējā durvju montāžas iespēja | Ir |
| Energoefektivitātes klase | E |



























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.