| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Bosch |
| EAN | 4242005238347 |
| Iekārtas tips | Iebūvējams |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase | E |
| Ietilpība | |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 319 l |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 177.2 cm |
| Platums | 55.8 cm |
| Dziļums | 54.5 cm |
| Svars | 61.53 kg |
| Svars ar iepakojumu | 66.8 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Elektroniska |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Papildus parametri | |
| Ledusskapja veids | Bez saldētavas |
| Fasādes nostiprināšanas sistēma | Door-on-door |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 115 kWh |
| Klimata klase | SN-T |
| Durvju skaits | 1 |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | C |
| Trokšņa līmenis | 37 dB |
| Divpusējā durvju montāžas iespēja | Ir |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
| Atvērto durvju signalizācija | Ir |
Bosch KIR81AFE0 (Iebūvējams)177cm
A
↑
G
↑
G
E
859.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 67.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Bosch |
| Svars ar iepakojumu | 66.8 kg |
| Energoklase | E |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 319 l |
| Platums | 55.8 cm |
| Dziļums | 54.5 cm |
| Svars | 61.53 kg |
| Augstums | 177.2 cm |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 115 kWh |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | C |
| Trokšņa līmenis | 37 dB |
| Dziļums (universāls) | 54.5 cm |
| Svars (bez iepakojuma) | 61.53 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 66.8 kg |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Vadība | Elektroniska |
| Preču zīme | Bosch |
| Atvērto durvju signalizācija | Ir |
| EAN | 4242005238347 |
| Durvju skaits | 1 |
| Energoefektivitātes klase (2021) | E |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā (2021) | 115 kWh |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 319 l |
| Trokšņa līmenis (2021) | 37 dB |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | C |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
| Fasādes nostiprināšanas sistēma | Door-on-door |
| Platums (universāls) | 55.8 cm |
| Augstums (universāls) | 177.2 cm |
| Klimata klase | SN-T |
| Ledusskapja veids | Bez saldētavas |
| Iekārtas tips | Iebūvējams |
| Divpusējā durvju montāžas iespēja | Ir |
| Energoefektivitātes klase | E |

























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.