| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Beko |
| EAN | 8690842374296 |
| Iekārtas tips | Iebūvējams |
| Krāsa | Balta |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase | C |
| Ietilpība kg | |
| Veļas ietilpība mazgājot | 7 kg |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 82 cm |
| Platums | 60 cm |
| Dziļums | 57 cm |
| Svars | 67 kg |
| Svars ar iepakojumu | 70 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Elektroniska |
| Elektroniskais displejs | LED |
| Citi parametri | |
| Programmu skaits | 15 |
| Papildus parametri | |
| Bērnu drošības aizsardzība | Jā |
| Papildu informācija | Svars: 71 kg |
| Apstrāde ar tvaiku | Ir |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | A |
| Atliktās mazgāšanas taimeris | līdz 19 h |
Beko WITC 7612 B0W(WITC7612B0W) Iebūvējama
A
↑
G
↑
G
C
364.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 71.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Beko |
| Svars ar iepakojumu | 70 kg |
| Energoklase | C |
| Veļas ietilpība mazgājot | 7 kg |
| Augstums | 82 cm |
| Platums | 60 cm |
| Dziļums | 57 cm |
| Svars | 67 kg |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | A |
| Trokšņa līmenis centrifūgas režīmā (2021) | 71 dB |
| Centrifūgas energoefektivitātes klase (2021) | B |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m.) | 41 l |
| Mazgāšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m.) | 3:27 |
| Veļas ietilpība mazgājot (2021) (veļ.m.m.) | 7 kg |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas ciklos (2021) (veļ.m.m.) | 59 kWh |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | A |
| Krāsa | Balta |
| Preču zīme | Beko |
| Atliktās mazgāšanas taimeris | līdz 19 h |
| Elektroniskais displejs | LED |
| Platums (universāls) | 60 cm |
| Dziļums (universāls) | 57 cm |
| Augstums (universāls) | 82 cm |
| Centrifūgas apgriezieni minūtē | 1200 |
| Vadība | Elektroniska |
| Papildu informācija | Svars: 71 kg |
| Energoefektivitātes klase (2021) | C |
| Produkta kods | 7179242400 |
| EAN | 8690842374296 |
| Iekārtas tips | Iebūvējams |
| Veļas mazgājamās mašīnas veids | Ar frontālo ielādi |
| Svars (bez iepakojuma) | 67 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 70 kg |
| Programmu skaits | 15 |
| Apstrāde ar tvaiku | Ir |
| Bērnu drošības aizsardzība | True |
| Energoefektivitātes klase | C |
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.