Preču zīme Beko
Krāsa Balta
Iekārtas tips Brīvstāvošs
Veļas mazgājamās mašīnas veids Ar frontālo ielādi
EAN 8690842633720
Jaunais energomarķējums no 2021.gada
Energoefektivitātes klase B
Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas ciklos 48 kWh
Ietilpība
Veļas ietilpība mazgājot 6 kg
Mazgāšana
Mazgāšanas cikla “Eco 40-60” ilgums 3:17
Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas ciklā 43 l
Centrifūga
Centrifūgas energoefektivitātes klase B
Trokšņa līmenis centrifūgas režīmā 74 dB
Akustiskā trokšņa emisijas klase B
Izmēri, svars
Augstums 85 cm
Platums 60 cm
Dziļums 45 cm
Svars 56 kg
Svars ar iepakojumu 58 kg
Vadība
Elektroniskais displejs Ir
Vadība Elektroniska
Citi parametri
Programmu skaits 15
Apstrāde ar tvaiku Ir
Atliktās mazgāšanas taimeris Ir
Bērnu drošības aizsardzība Ir
Nodrošinājums pret applūdi Ir
Beko BM1WFSU36233WB 6kg 45cm
A
↑
G
↑
G
B
269.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 58.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Beko |
| Mazgāšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m.) | 3:17 |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m.) | 43 l |
| Centrifūgas energoefektivitātes klase (2021) | B |
| Dziļums (universāls) | 45 cm |
| Svars (bez iepakojuma) | 56 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 58 kg |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Vadība | Elektroniska |
| Programmu skaits | 15 |
| Apstrāde ar tvaiku | Ir |
| Atliktās mazgāšanas taimeris | Ir |
| Preču zīme | Beko |
| Krāsa | Balta |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Veļas mazgājamās mašīnas veids | Ar frontālo ielādi |
| Produkta kods | 7004540001 |
| Energoefektivitātes klase (2021) | B |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas ciklos (2021) (veļ.m.m.) | 48 kWh |
| Veļas ietilpība mazgājot (2021) (veļ.m.m.) | 6 kg |
| Bērnu drošības aizsardzība | True |
| Nodrošinājums pret applūdi | Ir |
| Trokšņa līmenis centrifūgas režīmā (2021) | 74 dB |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | B |
| EAN | 8690842633720 |
| Augstums (universāls) | 85 cm |
| Platums (universāls) | 60 cm |
| Energoefektivitātes klase | B |



























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.