| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Beko |
| EAN | 8690842603594 |
| Iekārtas tips | Iebūvējams |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase | E |
| Ietilpība | |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 97 l |
| Kopējais tilpums | 110 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 13 l |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 86.6 cm |
| Platums | 54.5 cm |
| Dziļums | 54.5 cm |
| Svars | 31.5 kg |
| Svars ar iepakojumu | 35 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Mehāniska |
| Papildus parametri | |
| Ledusskapja veids | Saldētava augšā |
| Sasaldēšanas jauda kg/24h | 2.6 |
| Fasādes nostiprināšanas sistēma | Door-on-door |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 141 kWh |
| Klimata klase | N-T |
| Durvju skaits | 1 |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | B |
| Trokšņa līmenis | 35 dB |
| Saldētavas klases apzīmējums | **** |
| Divpusējā durvju montāžas iespēja | Ir |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
Beko B1854N 86.6cm Iebūvējams!
A
↑
G
↑
G
E
194.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 35.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Beko |
| Svars ar iepakojumu | 35 kg |
| Energoklase | E |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 97 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 13 l |
| Augstums | 86.6 cm |
| Platums | 54.5 cm |
| Dziļums | 54.5 cm |
| Svars | 31.5 kg |
| Kopējais tilpums | 110 l |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | B |
| Trokšņa līmenis | 35 dB |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 141 kWh |
| Preču zīme | Beko |
| Iekārtas tips | Iebūvējams |
| Ledusskapja veids | Saldētava augšā |
| Fasādes nostiprināšanas sistēma | Door-on-door |
| Produkta kods | 7224240510 |
| Energoefektivitātes klase (2021) | E |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā (2021) | 141 kWh |
| Kopējais tilpums (2021) | 110 l |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 97 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 13 l |
| Trokšņa līmenis (2021) | 35 dB |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | B |
| Augstums (universāls) | 86.6 cm |
| Platums (universāls) | 54.5 cm |
| Dziļums (universāls) | 54.5 cm |
| Klimata klase | N-T |
| Sasaldēšanas jauda kg/24h | 2.6 |
| Saldētavas klases apzīmējums (****) | **** |
| Divpusējā durvju montāžas iespēja | Ir |
| EAN | 8690842603594 |
| Vadība | Mehāniska |
| Svars (bez iepakojuma) | 31.5 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 35 kg |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
| Durvju skaits | 1 |
| Energoefektivitātes klase | E |
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.