| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | AEG |
| EAN | 7333394060712 |
| Iekārtas tips | Iebūvējams |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase | C |
| Ietilpība | |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 160 l |
| Kopējais tilpums | 222 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 62 l |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 176.9 cm |
| Platums | 55.7 cm |
| Dziļums | 54.9 cm |
| Svars | 75 kg |
| Svars ar iepakojumu | 77 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Elektroniska |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Papildus parametri | |
| Ledusskapja veids | Saldētava apakšā |
| Sasaldēšanas jauda kg/24h | 8 |
| Fasādes nostiprināšanas sistēma | Door-on-door |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 1254 kWh |
| Klimata klase | SN-T |
| Durvju skaits | 2 |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | B |
| Ātrā sasaldēšana | Ir |
| Trokšņa līmenis | 35 dB |
| No frost | Ir |
| Saldētavas klases apzīmējums | **** |
| Aukstuma saglabāšana strāvas zuduma gadījumā (h) | 11.5 |
| Divpusējā durvju montāžas iespēja | Ir |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
| Atvērto durvju signalizācija | Ir |
| Ātrā atdzesēšana | Ir |
AEG TSC9V183CC 176.9cm No Frost Iebūvējams!
A
↑
G
↑
G
C
1,181.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 77.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | AEG |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 1254 kWh |
| Energoklase | C |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 160 l |
| Kopējais tilpums | 222 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 62 l |
| Augstums | 176.9 cm |
| Dziļums | 54.9 cm |
| Svars | 75 kg |
| Svars ar iepakojumu | 77 kg |
| Platums | 55.7 cm |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | B |
| Trokšņa līmenis | 35 dB |
| Preču zīme | AEG |
| Iekārtas tips | Iebūvējams |
| Ledusskapja veids | Saldētava apakšā |
| No frost | Ir |
| Fasādes nostiprināšanas sistēma | Door-on-door |
| Produkta kods | 925573052 |
| EAN | 7333394060712 |
| Energoefektivitātes klase (2021) | C |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā (2021) | 1254 kWh |
| Kopējais tilpums (2021) | 222 l |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 160 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 62 l |
| Trokšņa līmenis (2021) | 35 dB |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | B |
| Augstums (universāls) | 176.9 cm |
| Platums (universāls) | 55.7 cm |
| Dziļums (universāls) | 54.9 cm |
| Svars (bez iepakojuma) | 75 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 77 kg |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Vadība | Elektroniska |
| Ātrā sasaldēšana | Ir |
| Ātrā atdzesēšana | Ir |
| Atvērto durvju signalizācija | Ir |
| Divpusējā durvju montāžas iespēja | Ir |
| Aukstuma saglabāšana strāvas zuduma gadījumā (h) | 11.5 |
| Durvju skaits | 2 |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
| Klimata klase | SN-T |
| Saldētavas klases apzīmējums (****) | **** |
| Sasaldēšanas jauda kg/24h | 8 |
| Energoefektivitātes klase | C |


























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.