| Торговая марка | Könner & Söhnen |
|---|---|
| Degvielas veids (ģeneratori) | Benzīns |
| Класс защиты | IP23M |
| Ģeneratora tips | Invertora |
| Startera tips (ģeneratori) | Manuāls |
| Kontaktligzdas | 2 x Schuko 230 V |
| Svars (bez iepakojuma) | 25.5 кг |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 28 кг |
| Maksimālā jauda (ģeneratori) | 3300 W |
| EAN | 4260405366316 |
| Dzinēja tips | Benzīna viencilindra, 4-taktu, ar gaisa dzesēšanu |
| Nominālā jauda (ģeneratori) | 3000 W |
| Напряжение (V) | 230 |
| Degvielas tvertnes tilpums | 7 л |
| Izejošā DC jauda, V/A | 12V/8.3A |
| Dzinēja modelis | KS 210i |
| Размеры (см) | 46.5×39.5×48.5 |
| Trokšņa Līmenis Lpa (7m) / Lwa, dB | 71/96 |
| LED-дисплей | Spriegums, frekvence, darba stundas |
| Dzinēja cilindra tilpums | 208 cm³ |
| Kartera tilpums | 0.6 л |
| Dzinēja jauda (ZS) | 5.5 |
| Частота (Гц) | 50 |
| Maksimālā strāva (A) | 14.4 |
Характеристики
























Отзывы
Отзывов пока нет.